| horansgang a întrebat:

Hei, TPU. voi credeti ca oamenii chiar se schimba?

Răspuns Câştigător
| Divy a răspuns:

În general nu, unii puțin, alții deloc și sunt excepți care au trecut prin evenimente, realizări care i-au schimbat.
Dar pentru "dragoste" nimeni nu se schimbă ci doar la suprafață. Cei ce se schimbă cu adevărat sunt cei ce o fac pentru ei că sunt nemulțumiți de ei, nu cei ce o fac pentru alții.
Nu mă înțelege greșit, posibilitate există dar nu toți își doresc acest lucru.
"Lupul își schimbă părul dar năravul ba"-exact despre schimbarea doar la suprafață

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Moral nu dar fizic da

| horansgang explică (pentru mgtow):

Ma refeream moral.

| IsabelaIssa a răspuns:

Depinde de oameni. happy

| Doub a răspuns:

Suntem aproximativ 7 miliarde de oameni, oameni cu idei, caractere, personalităţi diferite. Deci, dacă un om se poate schimba sau nu, asta depinde doar de el şi de felul lui de a fi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

In 2011 deja erau 7 miliarde, acel "aproximativ" a fost depasit de mult tongue

| J0B0MAT a răspuns:

Moral,foarte putin.

| Dariusuu a răspuns:

Nu se schimba, le mai cade masca sau ne arata cum sunt ei de fapt.

| peperonies a răspuns:

Timpurile se schimba, oamenii nu - Magneto

| Suck a răspuns:

Doar în anumite privințe, se ppt adapta, schimbarea e ceva prea mult.

| alexandrualind a răspuns:

Da cum sa nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In exterior.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Le-ar place sa o faca, se mint ca o vor face dar raman doar la partea cu mintitul.

| Elena1102 a răspuns:

Da, chiar se pot schimba... poate nu azi, nu maine, dar in timp se schimba, mai ales daca au un scop.