| FashionCellia a întrebat:

Hei TPU,voi stati pe Wattpad? Daca da ce cititi de obicei,ce va place sa cititi? Ce va intriga cel mai mult la o poveste? Ce v-ar placea sa intalniti la o poveste,vreau si eu sa scriu una, dar nu am nicio idee, ati putea sa-mi sugerati ceva?
Puteti sa-mi zice si cateva povesti bune?
Funda happy

2 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Am stat și eu acum ceva vreme pe site-ul ăla prăpădit. Până mi-am dat seama că-i plin de proaste de 13 ani care își scriu fanteziile pe care le au cu niște pseudovedete metrosexuale.

Iar tu vrei să scrii o povestire, dar nu ai nicio idee? Te-ai gândit probabil că scrisul nu-i pentru tine? E ca și cum un orb ar vrea să devină pilot de avion sau unu cu parkinson medic chirurg.

| FashionCellia explică (pentru Wøodenpints):

Eu am cerut doar o idee, nu am zis ca vreau sa ma fac scriitoare, plus ca mai am timp, am vrut doar sa stiu ce ii atrage pe oameni in mod special