| Jellew a întrebat:

Vreau sa imi fac un blog si nu stiu ce nume sa ii pun.
Blogul va fi despre orice...
Si as vrea si nume pentru forum.
Forumul tot va fi despre orice.
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| floweray a răspuns:

De ce nu incerci sa-ti creezi forum-ul/blog-ul cu www.ucoz.ro? Este un sistem simplu, se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine si cu o interfata in limba romana.

Aici ai un tutorial care iti explica cum te poti inregistra: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Si daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Bafta!

| Kadamedo a răspuns:

Random Staff, Tot ce ne intereseaza, orice cauti poti gasi aici, Tot ce vrem sa stim, Orice pare interesant

| Drogataa a răspuns:

Supradoza de vise,Jurnalul meu,Ganduri scrise,Ceai de vise,This is my life,Ca the angel, O noua lume, Copilul din mine, eu mi-am pus Un alt inceput.

| alinpapa a răspuns:

Pune nume dony de la tara si forum pune orice vrei tu si blog cu amuzament asta a fost.