| AlexiaT a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu o problema destul de ciudată. Intr-o seara am cunoscut un baiat cu care m-am sărutat. Prima dată ne-am sărutat de la adevăr și provocare. El mi-a dat provocarea sa-l sărut. După asta ne-am tot sărutat și părea că începe ceva frumos intre noi. Am vorbit într-una in seara respectiva cand am ajuns acasa, dar am vorbit si a doua zi. Noi nu stam aproape asa ca ne vedeam sâmbătă și duminică. Totul a început să se schimbe. Nu ne mai prea sunăm, nu imi mai răspundea nici la telefon, nici la mesaje sau atunci cand o făcea ma expedia repede. O conversație seaca" Ce faci? Bine, tu? Bine. Bine, pa". Noi o sa trebuiască sa ne vedem peste două sau trei zile si nu stiu nici cum sa ma port. Vreau sa-mi spuneti ce ar trebui sa fac ca sa il recastig. Va rog sa imi răspundeti! Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce sa-l recastigi ca baiatu s-a plictisit de tine?

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, nici macar nu l-ai castigat, ca sa poti vorbo de re-castigat.
Cu un pupic sau sarut, nu se poate vorbio de o relatie serioasa!
Cat priveste "raceala" lui, probabil ca si-a gasit pe altcineva cu care se vede in timpul saptamanii si este ocupat sau preocupat de acea persoana.
O relatie la distanta, nu prea are sanse de viitor.

| Andreeush a răspuns:

E clar că pentru el nu a fost o relație, altfel nu se schimba față de tine.
Lasă-l în pace, nu îți pierde timpul.

| Plato a răspuns:

Pai si ce vrei de la el?

| Salisa a răspuns:

Nu trebuie sa ii tot scrii dacă el îți Răspunde sec. Vezi ce se întâmpla zilele astea când va vedeți, cum se comporta cu tine. Fii mai indiferenta, nu tr agita pentru nimic. Un sărut și o conversatie chiar nu înseamnă nimic.
Ca și sfat, fii mai indiferenta și lasă-l pe el sa vina la tine. Dacă nu. Next!