| JustLiveYourLife a întrebat:

Vreau sa stiu daca se va face cumva un film dupa cartile"Fortele raului absolut"? mersi anticipat.

4 răspunsuri:
| Noir a răspuns:

Ah,le-am citit, sunt foarte tari si am cautat sa vad daca s-au facut filme, dar nu-s.Am cautat absolut peste tot, insa nu s-a facut niciun film.si nu sunt planuri in viitorul apropiat.

| Noir a răspuns:

Ah,le-am citit, sunt foarte tari si am cautat sa vad daca s-au facut filme, dar nu-s.Am cautat absolut peste tot, insa nu s-a facut niciun film.si nu sunt planuri in viitorul apropiat.

| Noir a răspuns:

Scz ca am trimis de doua ori.imi cazuse net'ul si nu stiam dc a fost luat in considerare primul raspuns.laughing

| Rallu_8961 a răspuns:

Da vor face un film pe baza cartilor.Am citit asta pe pagina de facebook a cartii.:d