| duddy_9191 a întrebat:

Vreau sa tiparesc o carte. Ce editura din Pitesti imi recomandati? (atentie, nu vreau sa o public, doar sa o tiparesc).:*:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai o cautare pe google cu edituri si contacteaz-ai

| alexmitzyy a răspuns:

Dai o cautare pe google cu edituri si contacteaz-ai

| brabetemananca a răspuns:

Dai o cautare pe google cu edituri si contacteaz-ai

| SpencerH a răspuns:

Buna. Iti pot recomanda o editura din Bacau iar referitor strict la tipar, tatal meu are o tipografie care lucreaza la preturi excelente, ca sa nu mai vorbesc de o experienta de mai bine de 10 ani in tiparirea cartilor. In caz ca esti interesata suna la 0234 511 533. Tipo Activ, Bacau. P.S: Transportul e asigurat de catre firmahappy