| Hiitsme a întrebat:

Hei tpuuu! Imi puteti da niste informații despre Statuia Libertății si mai ales despre America De Nord? La statuia Libertății ceva de genul cu ce ne asemănăm cu ea si la America de Nord ceva despre ce este acolo: locuri, cum sunt oamenii si alte chestii faine de acolo.VA ROG MULT!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista o chestie, adevarat nu prea cunoscuta, numita google. Ai acolo o casuta mica, unde scrii ce te intereseaza si ca prin minune la fel ca zana maseluta iti apar raspunsuri