| Daniella12344 a întrebat:

Hei tuturor. Mamei mele i s-a furat telefonul, iar eu i-am cumpărat unul nou din banii mei, pe ascuns. Ea nu stie. Acum l-am primit si vreau sa i-l dau. Totusi nu am de gand sa ma duc pur si simplu sa-i spun si sa i-l arăt. O idee pentru un mod interesant pentru a-l Da? As vrea cumva ea sa il observe poate si sa ma întrebe ce este cu el si atunci sa ii spun. Ceca ingenios va rog

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ideal e sa-i zici, pentru tot efortul care l-ai avut in viata sa imi oferi si mai crescut bine mi s-a facut mila si am decis sa iti refac cadou telefonul.

| darrio2007 a răspuns:

Lasa-l pe masa ca sa il vada ea si atunci ii spui tot ce vrei.

| Andreeush a răspuns:

Împachetează-l într-o cutiuță de cadou și lasă-l în camera ei să îl găsească singură.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci in camera la tine, lasi telefonul celalalt pe masa, si suni din camera ta cu numar ascuns. Mama ta va striga la tine, daniela, vezi ca suna un telefon p-aici. Tu o sa tipi din cealalta camera, raspunde si tu ca vin intr-un minut, fac ceva aici, imediat.
Ea o sa raspunda, si ii spui ca e telefonul ei happy