| Iubesc1Atat a întrebat:

Hei tuturor happy Vreau sa fac un vlog pentru clasa mea cu provocari si intrebari...dar ei nu au idei de provocari.As vrea de la voi niste provocari si intrebari care poate o sa ii amuze s pe ei happy
Funda urgent...trebuie sa fac vlogul maine

Răspuns Câştigător
| mrsbllack a răspuns:

Provocari sicksa ii faca o declaratie de dragoste persoanei care se afla in fata/stanga lui.
-sa isi suga degetul si apoi sa faca ca un bebelus
-sa stinga o lumanare cu nasu
-sa il imite pe profesorul care il enerveaza cel mai tare
-sa danseze cu matura
-sa isi frece nasul de cel al unui alt jucator cantand,, love me '' de la justin bieber.
-sa imbratiseze 20 de persoane in maxim 3 minute
-sa danseze cu matura/mopul
-sa mearga pe coridor si sa ia interviu unei persoane necunoscute cu tema,, cum se intretine o adevarata gospodarie ''
-sa isi schimbe sosetele cu cel din dreapta
-sa mimneze un orgasm
-sa sune insistent la un numar si cand raspunde sa isi ceara scuze de la persoana respectiva pentru noaptea trecuta si apoi la sfarsit sa zice,, si stai calm, am aruncat toate prezervativele ''
-sa isi coloreze toata palma stanga cu un pix, tinandu-l in gura
-sa stea intr-un picior 4 minute, de fiecare data cand cade sau atinge un obiect sa o ia de la inceput
-un baiat sa machieze o fata
-un jucator sa il dea, legat la ochii, cu ruj, pe cel mai batran jucator.

intrebari :
-cand ai sarutat ultima data pe cineva?
-ai inselat vrodata?
-descrie fiecare jucator intr-un singur cuvant
-ai citit vrodata un jurnal sau emailul altcuiva?
-cine saruta cel mai bine dintre toate persoanele pe care le-ai sarutat?
-ce este mai sexi : un cal sau o broscuta?

nu mai am idei big grin sper sa iti placa.

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Încă o făptură inutilă ce vrea să-și filmeze mutra și s-o pună pe net în timp ce face chestii neinteresante.
Și încă o dată se demonstrează teoria mea, conform căreia vlogării sunt cei mai supți de orice urmă de inteligență, umor și creativitate din univers.

Dacă nu te duce capul nici pe tine, nici pe colegii tăi ca să-ți pună niște întrebări și provocări, cred că n-ar fi o idee atât de bună să te filmezi și să te pui pe net.
Bine, poți face asta în speranța că te vei răni foarte tare într-o provocare și o să ajungi pe FailBlog, ca să provoci niște umor pe care fără să-ți mutilezi corpul nu ești în stare să-l scoți.

| Iubesc1Atat explică (pentru Wøodenpints):

Stii eu nu pun vlogul pe youtube....il pun doar PE UN GRUP CARE IL vad DOAR COLEGII!

| Wøodenpints a răspuns (pentru Iubesc1Atat):

Pe care* băi limba română. Tu habar nu ai să scrii și vrei să-ți faci vlog?

| BlueViP a răspuns:

Intrebari daca ai fi o planeta care ai fi?
daca ai fi cu clasa pe o insula pustie pe care coleg l-ai da canibalilor
intr-o expeditie la polul nord ai alege sa mananci un coleg sau sa fi mancat?