| marieclaire a întrebat:

Hei. v'ati uitat ieri la Romanii au talent, nu?
si au venit acolo perechile de la Dansez pentru tine.
era acolo o pereche formata din Corina si Eduard Ionut Vasile.
marea intrebare : Eduard nu este Mysterious Boy de la Romanii au talent? Seamana super bine, face haine. danseaza, picteaza. Ei.nu e asa?

8 răspunsuri:
| bello a răspuns:

Nu

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Nu am vazutcrying
da vreau si eu sa stiu cine a intrat aseara in finalawinking

| bello a răspuns:

Pentru DaNiElA : acceseaza http://romaniiautalent.protv.ro/finala, aici se afla cei 12 finalisti.

| Boboo_7319 a răspuns:

Eu garantez ca e el, acum ca l-am vazut mai bine la fata tot caut clipul cu el de la romanii au talent.

| dracdeingerash a răspuns:

In sfarsit inca o persoana ca mine care a observat sau care banuieste ca Misterious Boy este acum la "Dansez pentru tine". eu de cum l'am vazut in poza alaturi de Corina am zis ca este el...si cand am vazut filmuletul de prezentare al cazului de la "Dansez pentru tine", am vazut'o pe surioara lui cu care a dansat la "Romanii au talent"tongue

| 3thera a răspuns:

Da,el e sigur.Prea multe asemanari :-P

Foarte bine pentru el ca incearca pe la toate emisiunile ca sa castige ceva banuti.Chiar merita cu un caz ca ala...

| kesha95 a răspuns:

Ba daaa, am recunoscut-o pe pustoaicalaughing

| raluca_3848 a răspuns:

Da...asa imi amintesc si eu, era cu surioara lui!