| curious01 a întrebat:

Hei, va rog ajutati-ma, in legatura cu cosurile, pana a apela la un medic am folosit zynerit si tot felul ce am auzit ca e bun pentru cosuri, am fost la unul dintre cei mai buni medici, mi-a dat primul tratament (apa de curatat fata, cremuri, antibiotice, etc.) si nu mi-a ajutat, am fost a 2-a oara si tot nu mi-a ajutat, am decis sa nu mai merg la el, am mers in alta parte, si am fact tratament cu azot, din nou pastile, si tot felul de masti, ce sa mai fac? sunt disperat, va rog!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SasNetRomania a răspuns:

Nu mai da-ti sfaturi dupa ureche... daca nici un medic nu a reusit, singurul lucru care a mai ramas, e sa cresti mare, sa scapi de perioada pubertatii si trec ele de la sine... pe la 20-21ani incep sa se rareasca.