| Djlsghtnquuw a întrebat:

Hei :*. Va rog sa ma ajutati cu un sfathappy. Imi place de un baiat, este exact cum vreau eu, si as vrea sa fiu cu el.Doar ca tocmai am iesit dintr. o relatie, si nu pot sa fiu cu el. El a zis ca ma asteapta cat este nevoie, si cand ne tinem de mana am un sentiment de vinovatie.ca sa pune asa,, pentru ca baiatul de care "m.am despartit" inca stie ca il plac, si ca vreau sa fiu cu el,, doar ca este cam "obraznic". se saruta cu toate fetele.Acum baiatul pe care il plac ma asteapta, eu vreau sa vorbesc cu el, vreau sa fiu cu el, doar cand suntem numai noi 2 deja ma simt aiurea, pentru ca ma gandesc la celalalt. Ce sa fac? va rog sfaturi happy:*. Multumesc >big grin

Răspuns Câştigător
| lavynika a răspuns:

Buna.De ce sa te simti vinovata cand acel baiat din spusele tale se saruta cu toate fetele? Pari o fata foarte ok si acel baiat chiar nu te merita.Eu cred ca ar trebui sa incerci sa fi cu acest nou baiat deoarece cred ca tine la tine.Incearca sa nu te mai vezi cu celalat deaorece ochii care nu se vad se uita.Succes:*

2 răspunsuri:
| tinka a răspuns:

Hei...cred ca ar trebui sa nu iesi nici cu unul un timp oarecare adica evita intilnirile cu ei. astfel vei vedea intre timp care cel mai mult isti lipseste, de fapt astfel vei vedea de cine ai nevoie pina la urma... happy bafta!

| biiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Eu zic sa fii impruna cu tipu la care tii tu cel mai mult:*