| noname2021 a întrebat:

Hei,vine ziua mamei in curand si as dori sa ii fac un cadou,dar nu am nici o idee,din motive personale nu am ajuns sa ii fac cadou niciodata... vreau sa fie ceva special, aveti idei?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cauți o fată, o lași gravidă și o anunți pe mama asta, ca cadou.

| noname2021 explică (pentru sadrian46):

Da o sa ma fac lesbi sigur.Te'n pana mea de jegos.

| sadrian46 a răspuns (pentru noname2021):

Nu știam că ești fată, dar ce vocabular de centură ai, așa ceva!
Nu o să te ignor, aștept să mă mai înjuri o dată.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

O pereche de cercei draguti din argint si o floare.

| Vikaa a răspuns:

Eu i-am facut un ditai panoul cu poze, poze cu mine si ea.
Sa pui in mijlocul panoului ''Te iubesc mami

| Vikaa a răspuns:

Incercuiesti cu o carioca rosie ''Te iubesc mami'' si in rest ca sa ocupi panoul puneti poze cu voi doua, fa-i o scrisoare scurta si cu idei esentiale despre cat de mult o iubesti smth like that, si ii cumperi tortul favorit sau cel putin tort de cioco daca-i place, vezi tu.

| lilith16 a răspuns:

Cani personalizate, eu ii luam rama de poze tip colaj si puneam poze cu noi, bijuterii, ursuleti, tu ar trebui sa stii ce-i place

| Ana1687 a răspuns:

Un parfum, o pereche de cercei, si o floare