| Fllorentina a întrebat:

Hei :* Voi cum faceti bani? asa de buzunar, fara sa fiti angajatzi intr-o anume firma.
dau funda la cele mai bune idei de a face bani si voturi :*

3 răspunsuri:
| Dragosh123 a răspuns:

Depinde de fiecare in ce e priceputbatting eyelashes.eu de exemplu formatez calculatoare pe bani putini. sau imi folosesc rabdarea si talentul pentru a confectiona obiecte decorative.intradevar nu prea se merita efortul pentru putini lei pe care ii castigi dar decat deloc nu strica un leu in plus in buzunarhappy.si toate astea le fac in timpul liber sau cand ma plictisescbatting eyelashes. Gandeste-te la ce esti tu mai priceput si folosesteti aptitudinile in a face un ban in plusbatting eyelashes. Baftahappy!

| Juleuuss a răspuns:

fa treaba prin casa.ca parintii iti dai baniwinking

| Khanikua a răspuns:

thinking cam greu sa faci asta... mai bine angazeajate ca kastigi mai mult tongue