| Giulyana_Giuly_1991 a întrebat:

Hei! Voi cum va imbracati in prima zi de scoala\liceu? Nu stiu ce sa aleg intre blugi si o camasa,un ceas, niste pantofi negrii, simpli sau niste blugi cu tenesi si un tricou dragut(poate cu un cardigan)...Pf,voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| Yinsho01 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa alegi prima varianta. E mai casual si mai feminina. Oricum, nimanui nu ii pasa cu ce te imbraci, important este sa te simti tu bine

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Si toata lumea va fi atenta fix la tine in prima zi de scoala! laughing Zci ca va duceti sa faceti parada modei, Jesus...
Te imbraci decent si cum te simti tu bine. CE crezi ca vei face in prima zi de scoala? TE duci sa iti iei orarul/manualele si iti revezi/intalnesti colegii. nu se uita nimeni la tine.

| Nemessys a răspuns:

Eu personal nu suport blugii. Imbracamintea mea pentru prima zi de scoala : adidasi, panataloni de trening, hanorac si pe dedesubt tricou. Raspunsul pentru intrebarea ta: dupa parerea mea, blugii si pantofii negrii nu se asorteaza prea bine. Adica sa fii jumatate elegant jumatate? Mai bine nu. Poti sa-ti iei: tenisi, blugi, camasa si un ceas.

| deny1230 a răspuns:

Conteaza? e prima zi de scoala

| lemonjuice a răspuns:

Imbraca-te cu primul outfit in prima zi iar cu cel de al doilea in a doua ziwinking