| SeRbaNNe a întrebat:

Hei. Vreau sa iau o tableta si nici prea scumpa cam 350lei.
1) ce imi recomandati?
2) Pot pune simultan tastatura aia stil husa si sa pun si un mouse?
Multumesc cel mai bun raspuns primeste funda.

1 răspuns:
| Spiridus2008 a răspuns:

Buna ziua, despre tableta cel mai bine sa urmariti ofertele de sarbatori si cu siguranta veti gasi o tableta buna la acesti bani.
Cat despre tastatura si mouse : pentru a conecta la o tableta, simultan, o tastatura si un mouse, aveti nevoie de un cablu OTG, care ar trebui sa fie in cutia tabletei, dar nu este de multe ori, si un Hub USB.
Majoritatea tabletelor suporta tastaturi de genul : http://www.tableta-android.ro/......mapa.html, dar in momentul in care aplicati si un mouse, multe tablete incep sa lucreze mai greu, preferabil sa folositi doar tastatura, fara mouse, indiferent de tableta aleasa.