| Lorena0189 a întrebat:

Hei. Vreau sa imi fac piercing in buza. Puteti sa imi spune-ti si mie riscurile puppy dog eyes. Cum as putea sa o conving pe maicamea sa ma lase sa il fac in timpul scolii? Pentru ca am vorbit cu ea si a zis ca poate ma lasa in vacanta de vara, si nici asa nu e prea sigur. A da, am 14 ani big grin.

Funda logicwinking

Răspuns Câştigător
| Deerpinaaaa a răspuns:

Astea sunt riscurile :

http://www.eva.ro/......21588.html

Si in legatura cu mama ta, ii poti spune ca o sa incerci sa iei note mai bune, nu o sa il pui la vedere, sa iti faca profesorii observatie, iar in timpul orelor unde ai profesori mai exigenti, o sa il scoti (dar nu in prima luna, pentru ca o sa ti se astupe gaura).
Funda? :D