| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Vreau sa ma apuc de alergat dar doar pentru tonifiere...Imi e frica ca o sa slabesc, pentru ca sunt deja foarte slaba. Chiar nuuu vreau sa slabesc, abia am mai pus si eu pe mine. Deci, sa alerg sau sa fac alte exercitii pentru tonifiere? big grin

Răspuns Câştigător
| AAlinaaa a răspuns:

Eu zic sa te duci la sala, sa lucrezi la aparate, alea tonifica muschii.

1 răspuns:
| AduAdu20 a răspuns:

Poti face acest lucru fara probleme, nu-ti mai fa griji.Il poti face, cum ai zis tu, doar pentru tonifiere. Daca esti slaba, n-ai de ce sa-ti faci griji.