| NiiiaaRawwr a întrebat:

Hei! Vreau si eu niste statusuri gen "O sa ramana amintiri blocate în ochii nostri goi, ca se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi." FUNDITA!

2 răspunsuri:
| Roxxy_7334 a răspuns:

Lacrimi inecate'n zambete, zile inecate` n sambete!

Si plouã din ochii tãi, dar totusi e uscat obrazul tãu, cã ti-e prea fricã sã schimbi ceva, cã dacã iese rãu?!

Mintea spune să uiţi, că n-are rost,
Ce ai în suflet îţi dictează pe dos!

Ne privim in ochi ca doi straini, ca si cum nimic intre noi nu s-a intamplat.Nu avem curaj sa ne vorbim. Ce usor e sa ne prefacem c-am uitat. Dar ne lipseste tot ce ne-a legat!

Realizezi ca fara el ti`e greu abia atunci cand il pierzi!

Sper ca te-am ajutatbatting eyelashes

| madanebunatika a răspuns:

Da'mi idu tau si iti tr pe mail un fishier numa cu status-uri.big grin