| Aleeeeeeee a întrebat:

Heii :].

Acum citesc seria Twilight si aproape le-am terminat. Vreau carti ceva in genul asta, cu vampiri, o carte pe care sa nu o pot lasa din maini, cu multe pagini :d.

Funda + voturi :d.

6 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

DEX-ul. La câte pagini are, o să dureze ceva timp.

| DorelSudoru a răspuns:

Daca tot iti plac vampiri "intra" si informeaza te despre Temple of the vampire:))
http://www.vampiretemple.com/

| MaDyXa a răspuns:

Cauta seria Jurnalele vampirilor.este seria mea preferata nu am putut sa o las din mana pana nu am citit`o.:X

| MadutzaB a răspuns:

Poti citi seria Vampire Diaries(Jurnalele vampirilor scrise de L.J. Smith).Mai poti incerca si seria Sange Albastru(scrisa de Melissa de la Cruz), Academia Vampirilor(scrisa de Richelle Mead)

| geolovesedward a răspuns:

Uite aici un blog cu ce vrei tu :http://raftul-cartilor-vampiresti.blogspot.com/......tml...spor la citit :))

| anoniiim a răspuns:

Da. citeste Jurnalele Vampirlorr. suntt ff fruuum love struck. nu.ti vine sa le lasii sau True Blood. thinking