| Pisii_9778 a întrebat:

Heii ajutati`ma si pe mine. :d! Vreau sa-mi fac un card dinacela pentru ca sa cumpar bilete de avion online de la wizz air.happy. Stiti cumva cum se procedeaza trebuie sa ma duc la agentie la ei? Trebuie sa platesc ceva pentru ca sa-l fac? si in cat timp mi l-ar da daca il fac? Scuza`ti categoria! Multumesc anticipattlove struck happy Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| RaLuCkA_7465 a răspuns:

In primul rad trebuie sa mergi la agentie sa stii ai nevoie de ceva bani pentru al primi si cred ca ar fi valabil un an... sper sa reusesti