| Lovelypeaches100 a întrebat:

Hei, am 16 ani si m-am gandit sa merg intr-un "city break" in Cluj cu un prieten, aveti idei ce am putea face? Vrem sa mergem pentru ca ne plictisim rauu

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ce am putea face? Vrem sa mergem oentru ca ne plictisim rauu"

- nu cred că o să mergi pe undeva in condițiile date : 1400 cazuri noi covid/zi
- dacă vii de la Dej, e ok, altfel stai acasă

| Lovelypeaches100 explică (pentru sierra1):

Stiu situatia! Totusi nu pot accept faptul ca voi avea a vacanta in care am stat in casa toata ziu, cam asta am facut anul trecut, acum nu! E cam aceeasi distanta intre dej si cluj, si unde stau eu fata de cluj

| sierra1 a răspuns (pentru Lovelypeaches100):

"aceeasi distanta intre dej si cluj, si unde stau"

drum bun