| ιυlια a întrebat:

Heii kiss Am facut la scoala o tombola de craciun si am scris pe biletele toate numele colegilor mei, apoi le-am pus intr-un bol si le-am amestecat fiecare a ales cate un bilet si cand a venit si randul meu. Mi-a picat un baiat. sigh chiar nu stiu deloc deloc ce cadou sa-i iau thinking Aporopo La baieti merge sa ii dau jucarii? blushingFundaa pentru. cei care`mi dau ideei de cadouri pentru baieti straight face kisskiss

Răspuns Câştigător
| xBlonde a răspuns:

Si noi am facut acelasi lucru cu clasa.Si mie mi-a picat tot un baiat.Eu cred ca o sa ii iau niste coarne de ren ca e mai glumetlaughing.Dar ar fi dragut un tricou cu monster energy(am vazut ca multi baieti au)

6 răspunsuri:
| gianina14 a răspuns:

Http://www.fungift.ro/......d-0-c.html
http://www.parinti.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2207
Ii poti lua o bluza sau un ticou xu echipa preferata, globuri de craciun, o felicitare, etc
Fundita?

| Ncl_9813 a răspuns:

Chiar azi am facut si eu acelasi lucru ai putea sa ii iei o minge daca e pasionat de fotbal,baschet,volei,hanbal etc., sau o idee ar fi sa ii cumperi manusi de box, ori cel mai simplu un mos de ciocolata.

| cristinacrissss a răspuns:

Da-i ceva care sa simbolizeze Craciunul. Sunt multe chestii de genul asta prin magazine.

| xlollypop a răspuns:

Pey si noi am facut asta si eu ma int bine cu baietii(st fata)si au zis ca le place sa primeasca parfum sau o esarfa sau o chestie cu mesaj de ex l-a noi s-au dat cani pe care scria you are sweet...mrg asta cu canile depinde si ce relatie ai...dar la noi parfumu nu a dat greshappy

| ιυlια explică:

Va multumesc tuturor! :*

| andreeapuffy a răspuns:

Pai depinde si cati ani are baiatul ala?! Clar jucarie nu merge!