| ζøvع a întrebat:

Heii! Am o problema cu FACEBOOK-ul... mi-ai schimbat cred eu ca de prea multe ori numele la facebook si acum daca vreau sa il schimb imi zice asa: Sorry! You've updated your name the maximum number of times allowed and your name can't be changed again. To list another name you go by, such as a maiden name, please use the Alternate Name field below.

Va rog ajutati-ma! NU imi traduceti textul pentru ca stiu ce inseamna. dar eu vreau sa imi schimb numele ca e groazniic crying...PLS HELP FUNDA :X :*

3 răspunsuri:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Pai il ai schimbat de multe ori si nu mai poti sa i-l schimbi si eu am un nume groaznic dar nu il mai pot schimba daca vrei sa ai alt nume poti sa iti faci un nou cont. Imi pare rau si eu sunt in situatia asta daca voi afla iti voi spune si tie. Pacat. Pup

| ζøvع explică:

Nu merge.straight face

| GeorgeTanase95 a răspuns:

Pai faci exact ce iti zice in text.winking