| Carlamonicaanghele a întrebat:

Heii, am si eu o problema:::
sunt la o scoala unde am medii foarte mari deoarece nu facem mai nimic la ore.si as avea sanse sa ma mutla o scoala mai cu pretentii si mama ar vrea neaparat.
mie mi-e frica ...de faptul ca nu o sa mai am mediile mari si nu o sa pot intra la un liceu bunsad
Voi ce ziceti?
funda:*

1 răspuns:
| bobeicageorgiana a răspuns:

Spune-i mamei tale adevarul asa posibil nu mai te va muta la alta scoala daca nu merge roag-o frumos si poate va merge daca nu asta e punete pe invatat