| andreead31 a întrebat:

Heii,am un Alcatel OneTouch 991 si acum cateva zile l-am scos din buzunar si voiam sa umblu pe el iar dintr-o data nu imi mergeau butoanele acelea cu touch:back,search,home, settings (numai butoane cu touch are telefonul in afara de volum si turn off/on), touch`ul in sine merge perfect.Habar nu am ce are, nu imi cazuse sau ceva deloc in ziua aceea.ce pot face? daca e cazul schimbarii display`ului aveti idee cat costa? sau credeti ca se merita sa schimb display`ul?

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Mai bine iti ei altul din amanet ca asa dai bani pe reparai cat nu face sad dal si tu ca de fect pe MErcador sau pe ocazi iti ei un ban pe el si gata happymai bine
asa
es\ti si tu un tel Nokia c3 e bun mai bune sunt astea fara taci

| Axys a răspuns:

Eu am Nokia c3 -00 si l-am scapat de multe ori si crede-ma il am de 4 ani happy si ma tine