| Biuka a întrebat:

Heii.
Am un Samsung Star II S5260.
Am si cablu de date la el(pe care l-am procurat de la cineva,nudin magazin),dar am o problema. sad
nu pot sa pun muzica de pe pc pe telefon cand il conectez la calculator.
cand iau melodia si vreau s-o pun in fisierul cu muzica, imi apare interzis. Nu e ca nu am memorie.
Ce ar putea fii? sad

1 răspuns:
| iarinaa a răspuns:

Poate ca nu este acceptat tipul acela de fisier, de exemplu poate tu pe telefon ai un anume tip de mp3, iar calculatorul are altul care nu coincide si atunci nu te lasa sa il deschizi sau sa il pui si eu am telefonul la fel ca al tau