| anonim_4396 a întrebat:

Heii! amm nevoiee de ajutor pentru ca nu stiu ce sa mai fac sad, deci pentru inceput imi place de un baiat din sc de prinnn octombrie, nu suntem in aceeasi clasa. Am fost cu el vreo 4 saptamana si dupa aia el s-a despartit de mine deoarece cica nu puteam sa vbim la scoala [ n-am vbit nici cand am fost impreuna, deoarece lui ii era frica sa nu rada lumea de noi sau cica de mine chatterbox, dar eu nu prea cred straight face] Dupa cateva zile dupa ce s-a despartit de mine i-am propus sa fim din nou impreuna si el a spus ca nu stie dupa aia a zis ca nu mai vrea sa fie cu mine ci vrea sa fim doar prieteni, pe mess straight face. Eu il placcc foarteeee multtt si chiar nu stiu ce sa fac.Nu pot sa renunt la el straight face. Puteti sa-mi dati niste sfaturi, cum sai atrag atentia... sau. ce sa fac happy. [funda ]

Răspuns Câştigător
| ImHereForYou a răspuns:

Pai deocamdata nu trebuie sa faci nimic pentru ca el cu timpul va vedea ca tu ti la el sh ca el tine catusi de putin la tine...tot ce trebuie sa faci u e sa nu disperi sh sa nu arati ca esti interesata de el
BAFTA

1 răspuns:
| Byonce99 a răspuns:

Pai si eu sunt in acelasi caz!crying dar nu mai am putut ace nimic caci el este in sighet marmatia si eu aici la iasi crying dar cum l-am iubit pe nu voi iubii pe nimeni! imi vine sa plang ...pai nu mai pot face nik...im sorry