| ruxandra4598 a întrebat:

Heii, as vrea sa fac un video cu provocari si intrebari laughing *plictiseala*... Deci as vrea niste provocari sau intrebari (in limita bunului simt) big grin. Le voi face filmandu-ma apoi va voi da link-ul cu video-ul big grin laughing

2 răspunsuri:
| OtipaOarecare a răspuns:

Buna! :*

Iti voi da eu cateva provocari si intrebari, daca tot te plictisesti tongue
PROVOCARI:
1) Alearga cu o punga in cap pe strada( scuze, asta mi-a venit prima) laughing
2) Striga de la fereastra : " Mos Craciun, da' grabeste-te, bre, oleaca! " ( cu accent moldovenesc )
3) Fa-i avansuri unui perete ( zi-i dulcegarii, invita-l la un suc, chestii de genul )
4) Da-te de-a rostogolul de 3 ori.
5) Danseaza cu matura/mopul
6) Imita-l pe Tarzan :->
7) Amesteca cateva bauturi * ca un experiment * si bea totul big grin
8) Imita un profesor de la scoala.
9) Canta o manea!

Eh, cam atatea mi-au venit.

INTREBARI:
1) Iti place matematica?
2) Ai frati/surori?
3) Ai animal de companie? Ce?
4) Care e materia preferata de la scoala?
5) La tine a nins? ( la mine nu sad )
6) Ai iubit? :->
7) Pe o scara de la 1 la 10 – cat de frumos/frumoasa crezi ca esti?
8) Ce iti displace cel mai mult la oameni?

Cam atat. Craciun Fericit!

| Mariix a răspuns:

Uite cateva provocaribig grina`te de 5 ori de-a rostogolul si apoi incearca sa stai in cap.
Scrie un sms amoros si trimite`l unui numar aleator.
Vorbeste timp de 5 minute ca un bebelus.
Striga in gura mare sau pe geam numele persoanei de care esti indragostita
Imita un profesor de la scoala.
Suge`ti degetul si apoi plangi ca un bebelus.
Fa o descriere in stil rap pentru unul dintre jucatori.
Incearca sa stingi o lumanare doar cu nasul laughing
Timp de un minut comporata`te ca o maimuta in jungla
Sa mananci o bucata de ciocolata cu mustar pe ea.

sa iesi afara in pijamale.

sa tipi de la geam : craciun fericit!

sa iti imiti vedeta preferata.

sa ii spui profesoarei/profesorului ca ti-a mancat mama tema.
Intrebari:cel mai mare defect al tau?

Cand te insori/mariti?

De cate ori ti-ai inselat iubita/iubitul?

Crezi in dragoste la prima vedere?

Ai putea sa te indragostesti de prietenul cel mai bun al iubitului tau?

cea mai penibila situatie in fata careia ai fost pus?
Ce melodie adori? Dar ce melodie urasti?
Ai avut iubit?
Daca ai fii pe luna, ce ai face?
Daca ai avea suc de mere verzi si un coleg/prieten ti-ar cere ce ai face? I-ai da sau ai scuipa in el?
Cum te-ai descrie?