| gen_8873 a întrebat:

Heii^^ buna tuturor:*
As vrea sa-mi cumpar un telefon,cu touch screen,si nu stiu de care, bineinteles pretul sa nu fie unul foarte mare.
ma gandeam la un HTC.sau iPhone ori un Samsung....sincer nu am nici un fel de idee.
m-ar interesa ca HTC sau iPhone, sa fie la abonamen.
vreau sa ai aiba camera mare gen 8 mp,card de memorie tot mare,touch-ul bun, net-ul bun...intr-un cuvant sa fie un telefon OK si sa merite pretul.
as vrea si parerile voastre:*help me, pleaselaughing

multumesc frumos:*cel mai avantajos raspuns primeste fundita:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei bun ia Samsung galaxy S3.