| Gabriela001 a întrebat:

Heiibatting eyelashes Cat costa sa iti faci piercing in limba la spital? Dar la salon? Unde este mai sigur? Dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ReiniMafiotu a răspuns:

La salon e mai sigur si mai igienicwinking pretul variaza intre 20-50 lei big grin

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sper ca stii la ce probleme te expui din cauza la piercing in limba, nu? Banuiesc ca ai o mica idee cate risti si ca nu e prea indicat un asemenea lucru in limba, daca vrei mai multe detalii lasa adresa de mess, si iti voi explica eu

| ReiniMafiotu a răspuns:

La salon e mai sigur si mai igienicwinking. Pretul variaza intre 20-50 lei big grin.