| mimi973 a întrebat:

cat dureaza pana se descarca arhiva Facebook?, si dupa ce se descarca mai trebuie sa confirm ceva cu adresa de email sau numarul de telefon? fundita cel mai bun si rapid raspuns :* p.s

5 răspunsuri:
| Razvy12 a răspuns:

O sa primesti pe mail cand e gata arhiva de rezolvare si link de unde sa il descarci sau poti direct de pe mail, nu cred ca mai trebuie

| mimi973 explică (pentru Razvy12):

Da. dar problema e ca eu am in loc de email numar de telefon, si numai am cartela, deci merge fara?

| Razvy12 a răspuns (pentru mimi973):

Pai arhiva de download o primesti pe mail

| mimi973 explică (pentru Razvy12):

Inteleg...

Răspuns utilizator avertizat