| Mara4you a întrebat:

Heii! ce faceti de revelion?:X Dati-mi si mie niste idei cool. cred ca o sa stau acasaacrying...deci dati-mi niste idei super. ce as putea face? Dau FUNDA!love struck:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Am mai multe idei:
-cheama o prietena/mai multe prietene si petreceti
-stai pe calculator/laptop
-te uiti la televizor
-mananci
-astepti anul cel nou

Sper ca te-am putut ajuta si numai bine!

Cu drag,
Lola.

| adutzadragutza a răspuns:

Pai daca stai acasa ...invita niste prieteni, alegeti muzicaa buna, jucati-va diferite jocuri, spuneti glume, un mic desert nu ar strica laughing, sa aveti floricele, puteti privi la un film. Daca sunteti intre fete ...treaba sta altfel. Puteti sa va distrati machiindu-va cu ochii inchisi, si alte lucruri amuzante. Nu uitati de sucuri si de sampanie happy. Pentru a nu va plictisi trebuie sa aveti si un PC, altfel garantez ca o sa fie cam monoton. Sper ca tea-m ajutat sa iti iasa un revelion perfecthappywinking. Un an nou fericit! La multi ani! (astept fundita happy )

| Roxytza a răspuns:

Pai dai o petrecere cu prietenii mergi la discoteca...mergi la restauraant.sau stai pe netlaughing) Funda :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una muncesc, dar tu ai destule posibilitati.Sunt sigura.