| iuliaGirl11 a întrebat:

Heii,ce jocuri tari de pe facebook stiti?
Funda!

5 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Cityville, Farmville, Ladypopular sau Stardoll - daca esti fata, sunt intr-adevar o multime laughing
Totusi cred ca ai putea gasi jocuri mai incitante si pe miniclip laughing) mai bine apuca-te de un joc serios pe pc :
GTA San Andreas, FIFA, Devil May Cry, Neighbours from hell ( preferatul meu :X ii faci farse vecinului ), Need For Speed, Chicken Invaders... sunt multime, Mu Online, AION, Cabal, Vindictus, metin ( cred ca e stupid asta laughing ), etc.
Distractie placuta! Pa pa wave

Răspuns utilizator avertizat
| elenusa12 a răspuns:

Stiu multe

| TudoricaRobert a răspuns:

Sims social, Angry birds, Town car, Marvel, Fruit ninja, Fish vile, Fifa superstars, Castle vile, Bublle safari, Social empires si multe altele... succes!

| iuliboss3000 a răspuns:

Pai ai multe la indemana la genul neutru:Stick Run,Big story Little Heroes,Tribez Castelz,Toate flappy-urile; PENTRU BAJETI:Golden Manger, Blade Hunter, Marvel Advengers ALLIANCE multe jocuri cu fotbal: pentru fetebig grinysney City Girl, MarketLand, Farm Vill 2