| Barbiiiiie a întrebat:

Ce se poarta vara asta ca imbracaminte?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! se poarta ceia ce vrei tu si ceia ce iti sta bine.e oprostie ca cineva ca Iulia ALBU SA DEA TONU IN MODA.

| Ballet a răspuns:

Bluze/pulovere scurte, pantaloni scurti [ mai ales blugi ], imprimeuri florale, print`uri cu animale, bluze cu umerii goi, culori deschise, metalice, bluze cu spatele gol, roz pastel, blugi pana etc. :]

| ELY0 a răspuns:

Buline, Fundite, Culori calde : roz, galben, albastru, verde, porto, vrem. si hainele 'lalai' pantaloni colorati... blugi cu talie si funditse