| annkaa a întrebat:

HEiihappy ce telefon credeti ca este mai bun.cu touch sau cu tastaura qwerty? care credeti ca merita banii?love struck

Răspuns Câştigător
| Licurici_2266 a răspuns:

Pai eu cred ca e mai bun cel qwerty pentru ca cel cu touch se poate strica sau zgaria mai usor.eu una am unul qwerty de 2 ani si inca merge struna.am LG ks360 si are si touch happy

2 răspunsuri:
| AlexandruVlad432 a răspuns:

Buna, depinde, mi-as lua un touch deoarece mi se pare mai usor de utilizat, are multe aplicatii etc. Daca insa iti place sa scrii mesaje, ti-as recomanda un Qwerty deoarece este destul de greu sa scrii mesaje pe un Touch. Sper ca te-am ajutat happy

| Leytto a răspuns:

Dacă le vrei pe amândouă poți lua BlackBerry 9800 care e Slide, Touch și qwerty. Sau dacă nu vrei Slide poți lui BlackBerry 9900 care e qwerty și are ecranul tactil. big grin