| girlloveboy a întrebat:

Heii! cf? as vrea sa imi ziceti si mie ce parere aveti despre cartea scrisa de jules verne cartea o calatorie spre centrul pamantului? vreau sa imi ziceti ce va placut si daca o recomandati si dc o recomandatiwinking ast rasp de la voi funda:* scuze categoria

3 răspunsuri:
| danu_1063 a răspuns:

Carte aceea e super am citit-o de vreo 10 ori, mai bine eao acolo e tot interesant iti spun! imi dai funda terog.

| danu_1063 a răspuns:

Hei cartea aceea e super iti spun am citit-o de vreo 10 ori acolo tot e interesant mai bine ia-o! imi dai funda happy

| Alina_3759 a răspuns:

E super tare! Ti-o recomand! Funda?