| Sмιle a întrebat:

Heii copii, am si eu o mica problema.Mi-am luat cartela nelimitat 6 de la Vodafone, si tot primesc mesaje de la 334. Cand vorbesc cu cineva la telefon si ma mai suna altcineva in acelasi timp, eu nu pot sa preiau celalat apel (apel in asteptare) Primesc vreo 5 miesaje de la 334 "Ai pierdut un apel de la 07. " Stie cineva cum pot sa scot acele mesaje? Fundita! :*

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

E casuta vocala dai *100# si cauta acolo sa o dezactivezi.
de asemenea e probabil sa fie si ceva cu remitere rapoarte apel (nu mai stiu de pe unde se dezactiveaza asta. ori telefon ori tot din *100#)