| Roxii33 a întrebat:

Heii happy
Cum credeti ca putem schimba lumea sa fie mai buna?

Răspuns Câştigător
| Yya a răspuns:

Hei, lumea ar fi mai buna daca toti ar spune ce simt si daca mereu ar fi doar zambet pe fetele oamenilor. Din pacate asta nu se intampla, dar putem schimba lumea fiind fericiti si zambind chiar si fara niciun motiv big grin

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Lumea nu va deveni NICIODATĂ mai bună! De ce să ne amăgim cu ceva ce este imposibil de obținut?

| OnuOnulică a răspuns:

Simplu:
1) Fara tigani
2) Fara cocalari/manelisti
3) Fara manelisti.

Crede-ma asa ar fi cel mai bine.

| horansgang a răspuns:

în primul rând am putea începe să spunem STOP discriminării.
în al doilea rând a-m putea înceta să ne judecăm unii pe alţi.
şi în al treilea rând a-m putea să nu ne mai uităm urât la cineva care suferă, sau pur şi simplu este urât. până la urmă toţi suntem oameni. eh, uite. am revenit din nou la rasism

| HellGirl666 a răspuns:

☮ Nu putem.