| SimiiiSimona a întrebat:

Heii! Cum pot să îmi combin hainele să îmi stea bine? Adică să îmi stea bine și în casă, și afară, și la școală. Vreau niște combinații mai neobișnuite, dar să îmi stea bine. De exemplu : Cămașă neagră cu colanți gri ..Nu vreau link-uri! Vreau să îmi spuneți voi! Dau fundă + vot!

Răspuns Câştigător
| Octavia1 a răspuns:

Pai... Totul depinde de stilul tau. Dupa mine : o camasa bagata in niste jeansi, cu o curea si niste ghete (primavara), vara o bluza cool (sau maieu) o fustita si niste balerine, sau rochita, toamna asemanator cu primavara si iarna niste cizme lungi, colanti grosi si un fas tongue Dar totul depinde de tine si stilul tau! Sper ca am fost de ajutor! :*

1 răspuns:
| ValentinaPorondi a răspuns:

Depinde de hainele pe care le ai...Ia o pereche de pantaloni la intamplare si o camasa/bluza tot la intamlare si vezi daca iti sta bine.Incearca cele mai trasnite combinatii si nu te gandi ca nu o sa stea bine..Incearca mereu ceva nou!