| Leyla1231 a întrebat:

Heii! Cum pot sa-mi sterg parola de la calculator? Funda:**

Răspuns Câştigător
| Marian13546123412434 a răspuns:

Pt inceput dai restart la pc,iar dupa ce incpe sa porneasca apesi F8 incontinuu pana iti apare o chestie neagra,o sa scrie intr-un loc Safe Mode si de pe sageti dai enter pe Safe Mode.
Dupa te duci in Control Panel->User Accounts->Delete Password si gatabig grin
Funda?happy

5 răspunsuri:
| Marian13546123412434 a răspuns:

Pt inceput dai restart la pc,iar dupa ce incpe sa porneasca apesi F8 incontinuu pana iti apare o chestie neagra,o sa scrie intr-un loc Safe Mode si de pe sageti dai enter pe Safe Mode.
Dupa te duci in Control Panel->User Accounts->Delete Password si gatabig grin
Funda?happy

| Marian13546123412434 a răspuns:

Pt inceput dai restart la pc,iar dupa ce incpe sa porneasca apesi F8 incontinuu pana iti apare o chestie neagra,o sa scrie intr-un loc Safe Mode si de pe sageti dai enter pe Safe Mode.
Dupa te duci in Control Panel->User Accounts->Delete Password si gatabig grin
Funda?happy

| Marian13546123412434 a răspuns:

Pt inceput dai restart la pc,iar dupa ce incpe sa porneasca apesi F8 incontinuu pana iti apare o chestie neagra,o sa scrie intr-un loc Safe Mode si de pe sageti dai enter pe Safe Mode.
Dupa te duci in Control Panel->User Accounts->Delete Password si gatabig grin
Funda?happy

| Marian13546123412434 a răspuns:

Pt inceput dai restart la pc,iar dupa ce incpe sa porneasca apesi F8 incontinuu pana iti apare o chestie neagra,o sa scrie intr-un loc Safe Mode si de pe sageti dai enter pe Safe Mode.
Dupa te duci in Control Panel->User Accounts->Delete Password si gatabig grin
Funda?happy

| Marian13546123412434 a răspuns:

Pt inceput dai restart la pc, iar dupa ce incpe sa porneasca apesi F8 incontinuu pana iti apare o chestie neagra, o sa scrie intr-un loc Safe Mode si de pe sageti dai enter pe Safe Mode.
Dupa te duci in Control Panel->User Accounts->Delete Password si gatabig grin
Funda?happy