| Mălinuşaaa a întrebat:

Heii big hug Am si eu o intrebare big grin Ce as putea sa imi iau de mancare sau rontaiala in excursie. avand in vedere ca stau 4 zilehee hee problema e ca.acolo unde suntem cazati sunt asigurate doar micul dejun si cina big grin pe la pranz ma gandeam sa imi iau o shorma.sau ceva laughing voi ce parere aveti? tongue Pupici :X pa`pa kiss

Răspuns Câştigător
| xButterflyxX a răspuns:

Eu zic sa iti iei niste sanvisuri la tine sau sa cumperi de acolo, biscuiti, dar sa nu-ti iei shaorma, daca va fi cald si vei manca shaorma ti se va face rau.