| Iulii a întrebat:

Heii big hug ce faceti? maine e o zi de scoala.straight face nu stiu cum sa ma imbrac avem uniforma o camasa mov ( cei care sunt de la scoala regina maria din sibiu stiu) si nu stiu cum sa ma imbrac. Ceva gen un tricou verde cu un hanorac negru un siret verde cu negru in cap blugi negri stramti si skateri ceva in genu. Dau fundita la cele mai reusite si voturi la celelalte. Mersi mult. Pa-pa >big grin

Răspuns Câştigător
| Lucky9441 a răspuns:

Pai. Zici ca`i uniforma mov, blugii sa fie evident negribig grin, punkerii negri cu sireturi mov, si`n cap daca esti rapperita poti sa-ti iei o sapca.sau ceva negru xD. Sper ca te-am ajutat, kiss:*