| Katomi a întrebat:

Daca cineva mi-a furat videoclipul de pe youtube ( adica eu m-am chinuit sa il fac si un prost la copiat ) cum fac sa ii fie sters videoclipul? big grin Sau nu se poate? straight face

Răspuns Câştigător
| drHau a răspuns:

Foarte simplu: sub videoclipul postat de el, este langa apreciez, adaugati la si distribuie un stegulet.Da click pe el apoi da pe alege motivul si dai pe incarca drepturile pe care le detin(ultimul tab)/drepturi de autor.Bafta si sper sa se rezolve problema