| IuLiA222 a întrebat:

Heii! Dati-mi si mie cateva idei de cadou pentru iubitul meu, suntem de 10 luni impreuna si implineste 20 de ani big grin

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te poti orienta spre cosmetice.

| IuLiA222 explică (pentru neutrino):

Cum adica spre cosmetice? Scuza-ma, dar nu am inteles

| Madayna a răspuns:

Un parfum, un ceas, un articol de imbracaminte ( hanorac, tricou, bluza)

| chyccorita a răspuns:

O bratara sau un lantisor de argint, un parfum, o bluzita....sunt multewinking

| Barbati4Femei a răspuns:

Iti spun, un sarut lung si un te iubesc ii sunt mai mult decat de ajuns. Dar daca vrei un lucru material ti-as recomanda un Parfum (Fullspeed, Adidas Team Five, Blue) sau un ceas de mana.

| xXDanXx a răspuns:

Du-te si tu in costum de baie seara la el si fai un masaj ca tine minte o viata intreaga(nu te costa nimica, o sa ii placa 100% )