| LexxisMtf a întrebat:

Heii happy. Dati-mi si mie niste idei de costume de Halloween. Nu vreau propuneri gen : clovn sau vrajitoare. Vreau ceva mai nou happy. Funda pentru cele mai frumoase idei happy

Răspuns Câştigător
| Kavinx a răspuns:

Hey eu zic sa te faci marchiza, Poti sa iti iei o rochie lunga de culori inchise de preferat negru cu mov sa iti iei o palarie mare negara un coc si un machiaj super gotic va iesi foarte frumos:X sau mim mie imi place foarte multbig grin sper ca o sa iti fie de folos. big grin

3 răspunsuri:
| elisabethia a răspuns:

Poti sa te faci un dracusor sau o 'emo' cica astea sunt la moda` acum.laughing

| Tmcn a răspuns:

Costumează te în ceva original.o fată ghotică ar fi o idee bună, e şi uşor de realizat. Doctoriţă sau asistentă medicală sadică.

| mineadenisa a răspuns:

Costumeaza-te intr'o indianca...sau poate pantera roz ( te poti mache in ros, haine roz...nu stiu)