| Alexandra9801 a întrebat:

Heii, de ieri am si eu o problema, nu imi mai apar noutatile pe facebook, imi apar doar cei care sunt online insa pozele sau oricare alta postare nu imi apare. Daca stiti cum pot face sa imi apara din nou noutatile, va rog frumos ajutati-ma. Multumesc :*

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Buna incerca sa te deloghezi de pe facebook happy si apoi sa incerci sa te loghezi inapoi.
daca tot asa face... incerca sa dai un restart la pc.
daca tot asa face cand intri pe mesinger in cel mai rau caz. ca sa-ti mearga pc trebuie sal inchizi si apoi sa-i scoti bateria din placa de baza are o baterie acolo, hmm o scoti pentru cateva minute si o pui inapoi tot cum a fost o pui iapoi numai asa iti va merge mai bine cu siguranta