| anonim_4396 a întrebat:

Heii'! Deci ai mei pleaca de revelion undeva la munte, si faza e ca vor sa vin cu ei. Dar eu vreau sa stau acasa si sa dorm la cea mai buna prietena a mea. Dar nu ma lasa. Ce pot face ca sa-i conving? :-s

3 răspunsuri:
| Iunny17miaow a răspuns:

Zi-le ca ai o tema de vacanta, un proiect sau ceva de rezolvat cu prietena ta... Zic si eu...

| darianna23 a răspuns:

Pai nu prea poti face multe chestii.
singura treaba plauzibila ar fi sa vorbeasca parintii tai cu ai prietenei tale. si sa te rogi mult de ei.

| Cookieahjkekdn a răspuns:

Zile si tu ca e revelion e ceva special si chiar nu vrei sa te duci la munte si nu poti ramane singura acasa mai ales de revelion.va'ti planificat deja seara si va'ti gandit ce o sa faceti chatterbox mai gasesti tu ceva
:*