| anonim_4396 a întrebat:

Deci am avut un vis ciudat sa zic. Mergând singur m-am intalnit cu 2 fete relativ cunoscute, dar cu care nu am vorbit niciodată. Dintr-odata una dintre ele ma îmbrățișează și m-am emoționat sa zic asa si după am adormit si cand m-am trezit erau lângă mine si radeau nu stiu de ce. Apoi cealalta ma sărută si atat imi amintesc. Poate fi interpretat cumva? Că paranoic sigur nu-s

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Singura interpretate e că ți-ai fi dorit să se întâmple asta și în realitate dar probabil duci și lipsă și nah.

| danay72 a răspuns:

Visele apar din mulțimea gândurilor. Nu înseamnă nimic.