| Crystallll a întrebat:

Heii...Deci...eu plac un baiat din vară si printre altele care s au întâmplat intre noi a fost o faza pe care vreau sa o inteleg
Într-o excursie acum o luna de 3 zile el a stat cu mine serile si in prima seara am vorbit despre noi si faza e ca era foarte roșu dar nu știu de ce (noi eram singuri in camera mea)si nu, nu ne am atins pana atunci ...si mai era si ridicata
In fine..la un momendat ne am asezat in pat amandoi si eu mi am pus capul pe pieptul lui si dupa el m-a prins bine si m-a îmbrățișat si m-a tras peste el...si respira foarte tare, greu si sacadat si i-a unei prietene ca ar fi vrut sa ma pupe dar i-a fost frică
In a 2 a seara m-am dus eu in camera lui si printre altele dupa ce ne am așezat in pat m-am asezat pe umarul lui si m-a pupat pe mâna si mai sus de piep
Faza e ca nu știu ce sa cred pentru ca acum ne ignorăm si e suparat dintr-un motiv pe care posibil sa l stiu
S au mai intamplat multe dar asta a fost in mare. voi ce credeți? Țin sa menționate ca e mai mic cu 1 an ca mine eu avand 15
Funda!

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa nu te mai duci la el in camera, ca nu-i normal sa intarati baietii!
Sunteti amandoi prea mici pentru sex, deci, stati cuminti!

| Crystallll explică (pentru Violleta2022):

Da eu nici nu ma gândeam la sex doar ca nu stiu ce simte pentru mine..in excursie era asa apropiat de mine...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Crystallll):

Ce ar putea un copil de 14 ani sa simta? Probabil simpatie pentru tine!
Totusi, nu-i normal sa te duci la el in camera si sa sari pe el, doar ca sa aflii ce simte, ai putea sa-l intrebi, nu sa te comporti ca o femeie usoara, de la varsta asta, mult vrea frageda.
Ce vor spune colegii care vor afla ca te duci la el in camera?
Daca ajunge vestea asta la urechile profesorilor si a parintilor?

| Ara997 a răspuns:

Tu ai 15 ai un "avans" de 3 ani fata de el 1 de varsta +2 ani avans pentru ca esti fata si te maturizezi mai repede... deci nu e normal sa-l tulburi sa te apropii prea mult de el pentru ca si pentru baieti este f. greu. daca intelegi. incearca sa vb cu el fara sa-l povoci. si (a mai spus cineva) nu-i elegant sa te duci tu, fata, la el in camera.
omul e clar are sentimente pentru tine dar se amesteca destul de tare cu atractzia pentru tine. si saracu nici el nu stie ce-i cu el. asa ca incearca sa te porti frumos cu el dar nu-l provoca. nu e cazul.

| Crystallll explică (pentru Ara997):

Deci tu crezi ca mă place?

| Ara997 a răspuns (pentru Crystallll):

Da.eu asa cred.dar e suficient pentru tine? su vrei sasti si cu care parte?
eu zic ca te place cu creierul in proportie 1/3 sicupartea care se afla sub curea cu 2/3 pentru ca asta predomina la aceasta varsta

| Crystallll explică (pentru Ara997):

Nu e suficientvdar vreau sa stiu daca ma place.pentru ca acum ma ignora ...ma poate place chiar si daca ma ignora?

| Ara997 a răspuns (pentru Crystallll):

Baiatul nu e copt inca, se teme c-ai sa-l povestestila toata scoala.
ia si tu o pauza si asteapta. e blocat in ceva, o sa vezi pe parcurs,
la varsta asta trairile sunt fioarte vaiate si foarete intense, oricum l-ai cam bulversat la ultima "vizita ".

| Crystallll explică (pentru Ara997):

Dar si el m-a vizitat...si prima data el a venit la mn..si am vb si ne am inteles asa bine ca acum sa ne ignoram..sincer ma doare foarte tare ca ne ignoram.dar pare ca lui nu i pasa...

| Ara997 a răspuns (pentru Crystallll):

Atunci "rupe pisica" cum s-ar spune. si cand il prinzi intre 4 ochi arunca-i o privire si-o intrebare gen "- s-a intamplat ceva?"
si eposibil sa-si dea drumul la gura si sa afli cauza "ignorului".